niedziela, 28 października 2012

Concerto-wo

Kolejne pudełeczko dla melomanki- skrzypaczki, na herbatę, biżuterię lub inne skarby. 

Newborn boy

Na wieczku pudełeczka przewiduję jeszcze imię i datę urodzin mojego obdarowanego :)
Pomysł na uchwyt ze smoczka narodził się już dawno, ale ten smoczek znaleziony w Ciechocinku w idealnym rozmiarze i kolorze do tego właśnie tworzonego pudełeczka to jakieś czary- mary.
I ten post potrzebował odświeżenia ze względu na nowego właściciela-w towarzystwie z dumnym starszym bratem :)
 

To już nie decu

To już na pewno nie technika serwetkowa, ale czy nie decoupage?? Takie jakieś dziwne pomysły rodzą się w mojej głowie, a życzliwe koleżanki i ich niczego nieświadomi synowie pomagają w zdobywaniu materiałów na moje dziwactwa. Zaczęło się od legowego ludzika, który przewalał się w mojej służbowej szufladzie i szkoda mi było go tak poprostu wyrzucić, od tego się zaczęło...
Odświeżam posta, bo chciałam zaprezentować dumnego posiadacza owego pudełka- jak się okazało prawdziwego Legofana Kubę. Uśmiech obdarowanego- bezcenne. Pozdrawiam całą rodzinkę!

sobota, 27 października 2012

Koniec z gotowaniem!!!!

na tym blogu, tylko i wyłącznie. Za dużo tych przepisów się uzbierało i trza się z tym wszystkim przenieść gdzie indziej, znikają zakładki Kulinarnie i Thermomixowo i przenoszą się na swoją własną przestrzeń w sieci, zapraszam na www.thermomixowo.blogspot.com- tam się będzie gotowało.

niedziela, 21 października 2012

Spacerowo

No to kolejny dzień słonecznej jesieni, tym razem w Parku Szczytnickim, aż nogi bolą!
a Tobcio przez weekend otrzymał "new hair cut"

Dreźnieńska sobota

Taka pogoda w październiku! Bardzo przyjemny wyjazd sobotni do Drezna: Zwinger, Hofkirche, Frauenkirche i Altstadt zaliczone, niestety drugi cel wyprawy- IPhone 5 nieosiągnięty- nawet u zachodniego sąsiada "ausverkauft", stąd też ta mina na ostatnim zdjęciu.
a tu mój żal

sobota, 13 października 2012

Come back

No i znowu, temat jest już bardzo tendencyjny, ale zapowiadam, że to jeszcze nie koniec!
Nr 1
La Prunelle
Nr 2
Italian style
Nr 3
Cafe France
Nr 4
Uciekające ptaki
Nr 5
Zebrano
Nr 6
Kłamczuch powraca
 
Nr 7
Przytul misia 
Nr 8
Mon cheri
Nr 9
Latarnik
Nr 10
Na ryby
 

niedziela, 7 października 2012

Elfiki wyrośnięte takie

Wyrosły te elfiki jak nie wiem co. Panny już swoje sekrety na pewno mają i potrzebują szkatułek na swoje tajemnice... SUPERDZIEWCZYNY Milenka i Martynka- moja chrześnica,  ze swoimi pudełeczkami!!!!! Pozdrowienia od ciotki! Dziękuję tatusiowi za wykonanie sesji fotograficznej :)

Wszewilkowy weekend

Chyba jeden z ostatnich takich ciepłych łikendów się nam trafił, miało być bardzo pracowicie, a było jak zwykle- miło, sympatycznie, smacznie, rozrywkowo. Nawet do lasu waćpanny się wybrały, grzyby nazbierać.
 
te bardziej jadalne też nam się udało znaleźć

Szklanka- filiżanka