poniedziałek, 29 kwietnia 2013

Reinkarnacja

Reinkarnacja chustecznika, tym razem nic nie zdzierałam, lekko zmatowiłam, pomalowałam na biało i przykleiłam nowy motyw.

Komunie się zaczynają...

i w związku z tym nowe wyzwania. Tym razem dla Martynki motylkowo:)

wtorek, 23 kwietnia 2013

Beztroska

Beztroskie dziewczyńskie pudełeczko dla 5-cio letniej Oliwki. Śliczna te serwetka! W środku dedykacja ręcznie stworzona przez obdarowujące jubilatkę czterolatki- Ewę i Alę.

poniedziałek, 22 kwietnia 2013

Krzyżówki dla domu

Tym razem tylko małe zdjęcie mojego dzieła, ale zawsze coś- w ogólnopolskiej gazecie z krzyżówkami :) Tak się właśnie zaczyna...

niedziela, 21 kwietnia 2013

Pierwsze wyróżnienie

Zakładając tego bloga ponad dwa lata temu nie miałam pojęcia, że prowadzenie bloga to cała "filozofia społecznościowa" skupiająca ludzi o podobnych zainteresowaniach, codzienne podglądanie ulubionych blogów, czytanie nowych postów koleżanek blogerek i podglądanie ich nowych wytworów. Myślałam, że będę zamieszczać w nim fotki, niewiele pisać, a zaglądać tu będą tylko znajomi, a tu proszę bardzo- bilans 2 lat- ponad 53 tyś wejść, ponad 200 postów i wyróżnienie, za które dziękuję Edycie z Pracowni Rękodzieła EDI & TOM. 
Za wyróżnienie trzeba się jednak odwdzięczyć i oto zasady: nominacja do Liebster Blog jest otrzymywana od innego blogera w ramach uznania za "dobrze wykonaną robotę". Jest przyznawana dla blogów o mniejszej liczbie obserwatorów, więc daje możliwość ich rozpowszechnienia. Po odebraniu nagrody należy odpowiedzieć na 11 pytań otrzymanych od osoby, która Cię nominowała. Następnie Ty nominujesz 11 osób (informujesz o tym) oraz zadajesz 11 pytań. Nie wolno nominować bloga, który Ciebie nominował.
Odpowiedzi na pytania Edyty:
1. Do jakiego miejsca chętnie wracasz wspomnieniami?
Do piaszczystych plaż zachodniego wybrzeża Bałtyku.
2. Co najbardziej cenisz w ludziach?
Szczerość i uczciwość
3.Jakie jest Twoje hobby?
Decoupage
4.W jaki sposób lubisz spędzasz wolny czas?
Dekupażować sobie lubię, chodzić na koncerty
5. Kto lub co dodaje Ci skrzydeł?
Moi najbliżsi
6. Czy potrafisz śmiać się z siebie?
O tak!
7. Gdzie zamierzasz się wybrać w kolejną podróż?
Marzą mi się Indie, ale wcześniej Sri Lanka
8. Co w życiu jest dla Ciebie najważniejsze?
Zdrowie
9. Jaką kuchnię preferujesz?
Włoską i swoje eksperymenty
10. Jaką książkę możesz mi polecić do przeczytania?
"Tak sobie myślę. J. Stuhra
11. Czego nie lubisz robić?
Kłócić się

Niestety nie podam 11 nominowanych blogów, bo obserwowane i ulubione takie wyróżnienia już otrzymały, albo za wyróżnienia dziękują... Podziwiam was wszystkich- po prostu :)

sobota, 20 kwietnia 2013

Prosiałek

W temacie nazwy mojego bloga, podglądnięte na www.etsy.com, ale cena mnie powaliła, zresztą  prosiałek taki różowy? :D Torebka na iPada, tym razem z takiego materiału jak chciałam, z tzw. filcu technicznego, z moją bardzo niewielką pomocą rodzicielka mi udziergała :) 
przygotowanie materiałów
 sfastrygowany prosiałek
gotowy w całej okazałości

sobota, 13 kwietnia 2013

Wiosenne porządki

No tak to się już dzieje, że po jakimś czasie otaczające nas przedmioty najnormalniej w świecie nudzą się, zanim jeszcze zaczną się starzeć. Tak się stało z podkładkami, których używam na co dzień. Czas na nie najwyraźniej nadszedł. Zmieniły swój image na wiosnę... Rewitalizacja tych podkładek przypomniała mi, jak pracochłonne jest ich wykonanie.

a oto zastąpione  podkładki

środa, 3 kwietnia 2013

Kto był modelem?

Kto był modelem dla mojego pokrowca na telefon- Tobi czy Kiwi? Niestety nie z filcu, ale z materiału :)