sobota, 22 czerwca 2013

Motylica Klementyna- emerytka, ogrodniczka

Swoje już w życiu Klementyna przepracowała, motylem też kiedyś była... Po 30 latach pracy w dziekanacie Akademii Rolniczej przeszła na zasłużoną emeryturę (szczęściara sic!), stąd też jej zamiłowanie do obcowania z przyrodą. Mając dużo czasu wolnego i jeszcze siły codziennie lata na swój ogródek działkowy, siedzi w ziemi, sadzi, pieli, gości sprasza, biesiaduje... Mimo, że to co robi sprawia jej ogromną przyjemność, grymas na twarzy i wyniosła mina są efektem ubocznym wieloletniej pracy za biurkiem.
Niedzielna sesja na działeczce...
O ja głupia c..... kluczyka zapomniałam i znowu muszę przez płot przechodzić, nalatałam się już dzisiaj i sił brak

figury z jogi przydają się w różnych sytuacjach

niedziela, 16 czerwca 2013

Rockman Benek- kozioł powiadasz...

Kozioł Benek gra w zespole BenioBand już ponad 20 lat, wali w gary jak Lars Ulrich z zespołu Metallica, muzyka to całe jego życie. Drugą jego pasją jest hodowla konopi na parapecie.
na próbie
koncert live

poniedziałek, 10 czerwca 2013

Chłopak po przejściach- koń Edmund

Koń Edmund to koleś z szemraną przeszłością, dziary na prawym ramieniu są pamiątką po owych dawnych czasach, ale się w porę chłop ogarnał, zdobył wykształcenie zawodowe i ma mały warsztacik w garażu. Czasem coś zza zachodniej granicy sprowadzi, lekko podrasuje, stuninguje  i sprzedaje jak nówkę. Jakby kto namiary potrzebował to pytajcie :) A pierwsze siwe włosy na jego skroni widzita, niemłodzian już :)
i dzielny w każdych warunkach fotograf

poniedziałek, 3 czerwca 2013

Skaterka Zuzanna

Zuzanka jest typową przedstawicielką zbuntowanego pokolenia nastolatków XXI w.  Nie jest specjalną fanką szkoły, ocenami nie zachwyca, większość czasu spędza na deskorolce lub biega z chłopakami uprawiając Park Tour. Drzemie w niej również dusza artystki, wieczorową porą rusza w miasto ze sprayami tworząc małe arcydzieła na wrocławskich murach. Zuzka zawdzięcza swoje imię naszym koleżeńskim rozmowom o "wypychaniu zwierzątek"...
 pogoda nam nie straszna, pasja pełna poświęceń...