wtorek, 30 grudnia 2014

Hrabia Dracula

Na specjalne zamówienie urodzinowe miała być hrabina wampirzyca, jakoś płeć męska pasowała mi do tej roli o wiele bardziej...
Hrabia Dracula to emerytowany, trochę już strupieszały wampir, zdrowie już nie to co kiedyś, więc tylko okazjonalnie zatapia swe niemłode już kły w  rumiane i świeże niewiasty. Doszły go słuchy, że hoże i krzepkie niewiasty urządzają dziś wieczór panieński na zamku w Wojnowicach i tam też się udał na polowanie. Oj będzie się działo, krew się poleje...
zimnooo, brrrrr
solenizantka otrzymała uszyty "kadłubek", rączki, nóżki i ankietę do wypełnienia

piątek, 19 grudnia 2014

Renifer Mikołaj

Scary Christmas! Ta historia jest dla ludzi o mocnych nerwach. Renifer namierzył Mikołaja. Obserwował go już od dawna, poznał jego codzienne zwyczaje aby w każdym calu zaplanować swój napad. Tuż przed 6 grudnia, zaczaił się na niego wieczorową porą w jego domu. Oskubał go z prezentów,  ogłuszył, zakneblował, rozebrał do naga i wywiózł na taczce. Przebrany w jego strój zbiegł z miejsca zdarzenia. Mamy jedno zdjęcie, na podstawie którego sporządzono list gończy! Ktokolwiek widział renifera, albo zimę prosimy o kontakt!


Są nowe dowody w sprawie zbója renifera. Widziano go dzisiaj w lasach średzkich, przyczajony w krzakach ukrywał Mikołaja próbując zasypać go pierwszym w tym roku śniegiem. Na szczęście zaklinował się grubas z taczką... mamy nadzieję, że został już ujęty, a Mikołaj uratowany!
przyczajka...
no i utknąłem z taczką!środa, 10 grudnia 2014

Kibic WiktorWiktor związany jest z WKS Śląsk Wrocław od dziecka, kiedy to z rodzicami po raz pierwszy uczestniczył w meczu na wrocławskim stadionie. Kibicowanie stało się jego największą pasją, wspiera swoją ulubioną drużynę podczas każdego meczu, wciągnął w to grupę przyjaciół- nawet małe brzdące i razem zdzierają gardła podczas rozgrywek. Jego największym marzeniem jest poprowadzenie dopingu kibiców na Trybunie B. W trakcie ostatniego meczu z Pogonią Szczecin udało mu się podczas przerwy złapać szczęśliwą piłkę. Dzięki temu wziął udział w konkursie rzutów karnych, pokonując wszystkich przeciwników. Na każdym meczu czai się z aparatem na swoich footbolowych idoli, zbiera zdjęcia z nimi i autografy. Każdego roku dzieli się swoimi fotkami w albumie TO MY KIBICE ŚLĄSKA stowarzyszenia Kibice Razem.
To co, pokibicujemy razem?!  WUUUUUUU    KAAAAAAAAA   ESSSSSSSS!!!!

Tym razem sesja fotograficzna to zasługa Ani Wajs klik na stronę, za co serdecznie dziękujemy :) A i Stasiowi i Matyldzie również za czynny udział w sesji Wiktora.

P.S 
Sesja na meczu