niedziela, 31 maja 2015

Prawie Prawo Agaty

Agata, Marek i Dorota to przyjaciele, którzy założyli wspólnie kancelarię w stolicy. Dorota jest radcą prawnym, Agata i Marek adwokatami. Przygotowują się właśnie do pierwszej poważnej rozprawy w Sądzie Rejonowym w Środzie Śląskiej.
w sprawach trudnych zawsze zwracają się o poradę do Profesora, on wie prawie wszystko, a jak nie wie, to wie, w jakiej mądrej księdze szukać odpowiedzi

niedziela, 17 maja 2015

Kolejne niedziele w Mle

Wiosna w Mleczarni trwa,  na wiosenne impresje jazzowe przyciągnął nas Zbigniew Lewandowski z zespołem.  Mateusz Krautwurst- finalista programu "The voice of Poland" umilił nam kolejny niedzielny wieczór. Limboski solo też bez zarzutu najmniejszego porwał publiczność do wspólnych śpiewów. Wrocławianka Natalia Lubrano bardzo przypominała Kayah.


poniedziałek, 11 maja 2015

reCamp

Na soczyste spotkanie branży nieruchomości recamp w Paprotni wybrał się Remek. Z ogromnym zainteresowaniem brał udział w   warsztatach, poznawał tajniki obrotu nieruchomościami,  a w wolnych chwilach upajał się pierwszymi oznakami wiosny.  Zainspirowany zdobytą  wiedzą będzie jeszcze lepszym agentem nieruchomośći!