niedziela, 31 stycznia 2016

Mistrzostwa Europy w Piłce Ręcznej Mężczyzn 2016

I naszych kukiełakowych kibiców zabraknąć nie mogło! Kajtek i Bolek- wierni kibice nie opuścili żadnego meczu szczypiornistów we Wrocławiu, Zbratali się z kibicami innych drużyn- Duńczykami i Niemcami, Gustaw i Malcolm tylko gościnnie pokibicowali. Chłopaki potwierdzają, że Polska stanęła na wysokości zadania i Mistrzostwa Europy były
przygotowane na światowym poziomie. I mimo, że w tym roku medalu nie było warto było poczuć atmosferę z trybuny.
Zwycięska bramka Polaków :)sobota, 16 stycznia 2016

Weekend otwarcia ESK 2016bez PiESK by się nie obył! Trzy dni weekendu otwarcia wypełnione są prawie setką wydarzeń kulturalnych inaugurujących rok Europejskiej Stolicy Kultury we Wrocławiu. piESK jako bohater tego wydarzenia wybrał kilka z nich- Videomapping na ścianie Narodowego Forum Muzyki oraz inne muzyczne imprezy towarzyszące.odebrałem zdjęcie w BarBarze i lecę dalej, na finał "Przebudzenia"


sobota, 2 stycznia 2016

Świnka Alicja- czasem w krainie czarów

Świnka Alicja lubi wędrować, spacerować, trochę z niej włóczęga. Fotografia to jej pasja, uwielbia robić zdjęcia z dala od zgiełku miasta- w polu, w lesie, na odludziu. Namiętne czyta książki i zawsze ma jakąś przy sobie, a najbardziej lubi te o pozytywnym myśleniu. Poznajcie Alicję. 

miniaturowe książeczki do poczytania, z ulubionymi żółtymi karteczkami i całym mnóstwem złotych i srebrnych myśli