poniedziałek, 25 kwietnia 2016

Żyrafa Rozalia

Żyrafa Rozalia jest uczennicą szkoły podstawowej, w tym roku kończy ten etap edukacji, jest już po sprawdzianie szóstoklasisty i odlicza dni do wakacji. Rozalka bardzo lubi chodzić do szkoły, szczególnie podoba jej się na przyrodzie i w-fie. Uwielbia swoją wuefistkę i trenerkę p. Renatę. Nasza Rozalka ma już jasno sprecyzowane cele. W przyszłości chce zostać lekarzem, już teraz angażuje się w pomoc innym, bardzo często odwiedza chore dzieci w szpitalach, pomaga im odnaleźć się w trudnej sytuacji, gra z nimi w gry planszowe, czyta bajki i koloruje malowanki.
i znowu sesja akrobatyczna

środa, 20 kwietnia 2016

Cały bank na jej głowie

Mirka jest tytanem pracy. Gdyby nie ona, to firma by już dawno padła, szef popadł w depresję, a współpracownicy nie wiedzieli co mają robić. Pracowita mróweczka haruje codziennie ponadwymiarowo, nawet w niedziele,  dokumenty śnią jej się po nocach, maile pisze w snach, wszędzie widzi zestawienia, tabelki, wykresy. Niezastąpiona wręcz przodownica pracy jest bardzo miła, mega cierpliwa i lubiana przez wszystkich.

niedziela, 10 kwietnia 2016

Prymuski z Poznania

Kamila i Natka to przyjaciółki jeszcze ze studiów. Obie ukończyły Wydział Medycyny Weterynaryjnej i Nauk o Zwierzętach na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu. Na studiach były prymuskami, aktywnie działały w Kole Naukowym Medyków Weterynaryjnych, redagując niejeden artykuł do czasopism branżowych.  Praca magisterska Kamili dotyczyła "Porażeń splotu barkowego u koni", tytuł pracy Natalii brzmiał "Zastosowanie lasera w leczeniu ran koni i kuców". Zaraz po ukończeniu studiów otworzyły wspólnie przychodnię weterynaryjną i z pasją pomagają zwierzętom. Bardzo często razem podejmują działania w terenie,  mają pod opieką kilka stadnin pod Poznaniem, rehabilitują i leczą największe ogiery ;) Może i Janów Podlaski się nimi zainteresuje, albo od razu ten szejk z Kuwejtu!sobota, 9 kwietnia 2016

Król Swingu

Przedstawienie teatralne, musical, koncert, występ taneczny i projekcja "Ekscentryków"- wszystko w jednym, ciekawe wydarzenie kulturalne. Dla Kuby Badacha warto było!

czwartek, 7 kwietnia 2016

Wild wild west

https://pl.pinterest.com/pin/345932815101913349/
Luke był kiedyś młodym koniokradem, teraz walczy dzielnie na preriach dzikiego zachodu z przestępcami hodującymi bydło i grabiącymi złoto. Jest bardzo szlachetnym i odważnym rewolwerowcem, łowcą nagród. Bardzo zależy mu, żeby w miasteczku zapanowało prawo, pokonuje zło, często narażając swoje życie. Dnie spędza bardzo aktywnie- konne pościgi i strzelaniny to jego chleb powszedni. Wieczorami przesiaduje z przyjaciółmi w saloonie, jest nałogowym karciarzem zakochanym w barmance, niejednokrotnie wieczór kończy się walką na pięści.


wtorek, 5 kwietnia 2016

Recampki się rozmnażają

mam nadzieję, że kolejne trzy Recampki będą równie aktywne jak ich poprzednik-s starszy, doświadczony agent nieruchomości- Remek :)
i już widać ich zaangażowanie w ulepszanie rynku nieruchomości, pracują po nocach.