czwartek, 8 listopada 2012

Young Wildlife Photographer of the Year 2011

Dziś we wrocławskim Ratuszu odbył się wernisaż naszego zdolnego absolwenta Mateusza Piesiaka, który w ubiegłym roku  zdobył tytuł młodego fotografa roku, przyznawany przez Londyńskie Muzeum Historii Naturalnej i BBC Wildlife Magazine za zdjęcie ostrygojadów. 
SIŁA UPORU          fot. Mateusz Piesiak
Więcej o wystawie i samym autorze zdjęć na kliknij tu i tu kliknij tu. (obejrzyjcie filmiki).  Mam nadzieję, że nasz młody fotograf, który wie, że jestem wielką fanką jego twórczości, nie będzie miał nic przeciwko, jeśli pochwalę się jego zdjęciami na moim blogu. Na zakończenie roku dostałam śliczne pamiątkowe zdjęcie mojego ulubionego ptaszka- mistrza kamuflażu.

fot. Mateusz Piesiak

MATEUSZ!!!! Gratulacje i tak trzymaj! A wszystkich zainteresowanych twórczością Mateusza odsyłam na jego stronę www.mateuszpiesiak.  Poniżej zdjęcia z dzisiejszego wernisażu- wystawa wszystkich zdjęć z zeszłorocznej edycji konkursu Wildlife Photographer of the Year 2011 otwarta we wrocławskim Ratuszu do 29 listopada.
Zainspirowana jego miłością do ptaków wyprodukowałam herbatnicę z ptasim motywem (nota bene z akwareli mojej rodzicielki), moja znajomość tej materii jest jednak mizerna i mogę tylko zgadywać, czy to żurawie? :)

1 komentarz:

DORGIA pisze...

Piękna herbaciarka...