środa, 19 października 2016

NAJ NAJ NAJ- rekordy

Po prawie 2 latach tworzenia Kukiełaków zebrało mi się na małe podsumowanie. Nasi mało bohaterowie pracują, podróżują, czasem tylko leniwie towarzyszą swoim właścicielom. Wszystkim właścicielom, którzy relacjonują nam poczynania Zwierzaków Kukiełaków serdecznie dziękuję i proszę o więcej, może inni też się pochwalą.  Oto ich kilka rekordów.

Najaktywniejszy jest Remek, gdzie on nie był- w górach, nad morzem, na rzece, nad oceanem, w chmurach, a nawet na meczu NBA.
Najdalej w podróż wypuścili się Lucek i Zyta-zwiedzili Chiny i szykują się do następnej podróży.
Najdalej mieszkającym na stałe Zwierzakiem jest misia Georgina- żyje w Australii, w Canberze. (w tle możecie sobie bardziej wyobrazić niż zobaczyć budynek Parlamentu )
Najbardziej kontrowersyjny był ksiądz Grzegorz.
Najwięcej polubień na naszym Instagramowym koncie ma Moczykij Szczepan.
Najwyżej byli Georgina, Remek i Marek, Georgina wspieła się na najwyższy szczyt Australii Mt Kościuszko (2228 m. n.p.m.), Remek zdobył już niejeden szczyt- tutaj Schronisko Samotnia (1195m n.p.m.) a Marek kręcił się na London Eye (135 m)
Najbardziej wysportowany jest kolarz Dudi.
Najaktywniejsze zawodowo są dr Tobcia- dzień w dzień pomaga niejednemu czworonożnemu pacjentowi i owca Katarzyna- codziennie z uśmiechem wita nowych klientów swojej pracowni.
Najbardziej imprezowi są Gustaw i Malcolm- niech żyje przyjaźń polsko- szkocka!
Najbardziej rozpoznawalna - nawet na krańcu świata jest Martyna
No i na koniec oczywiście najpiękniejsza i najbardziej przypominająca oryginał jest  świnka Alicja.

Brak komentarzy: